Hakkımızda

Firmamızın kurucusu Sayın Yusuf bey 2000 ve 2013 yılları arasında İstanbul’da halı yıkama ve temizlik sektörüne ilk adımını atmıştır. Yaklaşık  on üç yıllık bir çalışma ve tecrübe neticesinde bu sektörü memleketimize ve güzide Batman halkına hizmet vermek amacıyla kesin dönüş yapmıştır.

Batman’da yaptığı fizibilite çalışmaları, kamuoyunun isteği doğrultusunda vizyonumuzu şekillendirilmiştir. Bu doğrultuda yaptığımız çalışmalar sonucunda “Hizmet Kalite Güven Hijyen ” sloganıyla 2013 yılında DÜZ ALAN  Halı Yıkama Fabrikası adıyla firmamız kurulmuş olup siz değerli hemşehrilerimize hizmet vermeye başlamıştır. Aynı zamanda kurulduğu dönem itibari ile Batman’da faaliyet gösteren ilk firmalarındandır.

Yaklaşık olarak Batmanda  7  yıldır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Bu geçen zaman zarfında hayattın bütün alanında teknolojinin sirayet ettiği ve büyük ölçüde hayatımızı değiştirdiği gibi sektörümüzde dolayısı ile firmamızda da etki yapmıştır. Hali hazırda firmamız teknolojinin bütün nimetlerinde faydalanmış olup son model kendi tasarımımız otomatik halı yıkama ve halı kurutma makinaları ile siz değerli halkımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Resim
X